The Good Spice: eerlijke handel met meer smaak
Hoe maak je de specerijenhandel eerlijker én smaakvoller? Postcode Loterij Fonds-partner The Good Spice werkt rechtstreeks samen met kleinschalige boeren over de hele wereld. Door de handelsketen kort te houden, ontvangen boeren een eerlijke prijs en komen specerijen sneller en verser in Nederland terecht.
In een interview met ImpactCity vertelt Iona Mulder, oprichtster van The Good Spice, waarom ze de traditionele specerijenhandel wil veranderen. Ze vertelt over de directe samenwerking met boeren en waarom The Good Spice als steward-owned bedrijf de missie vooropzet. Ook gaat ze in op de invloed van klimaatverandering op specerijen, de uitdagingen van ondernemen met impact en de plannen om verder te groeien.
Benieuwd hoe The Good Spice werkt aan een eerlijkere specerijenhandel én waarom dat volgens Iona ook betere smaken oplevert? Lees hier het volledige interview met Iona Mulder op de website van ImpactCity.
Het Postcode Loterij Fonds steunt The Good Spice dankzij de deelnemers van de Postcode Loterij.