Rapportageformulier

Om je financiering door Stichting DOEN administratief af te sluiten, gebruiken wij een verslag van de aanvrager en onze eigen bevindingen. Naast dit verslag vragen wij ook om een overzicht op hoofdpunten, wat ons goed kan helpen bij de evaluatie en afronding. Deze hoofdpunten verzamelen wij volgens het stramien van onderstaand rapportageformulier.

Wat moet je DOEN?

Download het rapportageformulier:

Vul deze in en mail het formulier vervolgens naar de e-mailadressen zoals deze per programma staan aangegeven.
Alvast bedankt!

Rapportageformulieren Groen:
Duurzame Energie
Graag rapportageformulier volledig invullen en per e-mail sturen naar Irene de Jong, Teammedewerker: irene@doen.nl
Vermeld daarbij in het subject 'rapportageformulier'.

Duurzaam Ondernemen/ Duurzaam Voedselsysteem
Graag het rapportageformulier volledig invullen en per e-mail sturen naar Mireille Spanjaard, Teammedewerker: mireille@doen.nl 
Vermeld daarbij in het subject 'rapportageformulier'.

Nieuwe Economie / Circulair Ondernemen
Graag het rapportageformulier volledig invullen en per e-mail sturen naar Irene de Jong, Teammedewerker: irene@doen.nl 
Vermeld daarbij in het subject 'rapportageformulier'.

Rapportageformulier Sociaal
Sociaal Ondernemen

Graag het rapportageformulier volledig invullen en per e-mail sturen naar Karin Hoekstra, Teammedewerker: karin@doen.nl
of naar Tessa Geertsema, Teammedewerker tessa@doen.nl.
Vermeld daarbij in het subject 'rapportageformulier'.

Nieuwe Ontmoetingsplekken
Graag het rapportageformulier volledig invullen en per e-mail sturen naar Alianke van de Wal, Teammedewerker: Alianke@doen.nl 
Vermeld daarbij in het subject 'rapportageformulier'.

Rapportageformulier Creatief
Maatschappelijk rol Cultuur/Social Design/BankGiro Loterij Fonds
Graag de rapportageformulieren volledig invullen en per e-mail sturen naar Sarah Marinussen, Teammedewerker BankGiro Loterij Fonds: sarah@bankgiroloterijfonds.nl . Vermeld daarbij in het subject 'rapportageformulier'.

Cultuur & Media Internationaal
Graag het rapportageformulier volledig invullen en per e-mail sturen naar Merel Oord, Teammedewerker: Merel@doen.nl 
Vermeld daarbij in het subject 'rapportageformulier'.